СтароверовкА=StaroverovkA Воскресенье
18.11.2018
02:20
Приветствую Вас Гость | RSS Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории каталога
Туристические заметки [2]
Туристические заметки о посещении Староверовского района

Мини-чат

Наш опрос
Какой раздел сайта Вас заинтересовал?
Всего ответов: 249

Главная » Статьи » Активный отдых » Туристические заметки

Край, мій рідний край
 Минулої п’ятниці в театрі опери та балету відбулася перша «Харківська туристична бієнале». Метою цієї виставки є подальша популяризація туристичного, історико-культурного потенціалу Слобожанщини серед широких верств населення, просування туристичного продукту суб’єктів цього виду діяльності на Харківщині, а також обмін досвідом у цій галузі напередодні проведення фінальної частини Євро–2012 з футболу. Участь у бієнале взяли керівники районів області та міст обласного значення, а також туристичні оператори.
   – Головне завдання цієї виставки – провести інвентаризацію всіх наявних в Харківській області можливих туристичних маршрутів, – зазначив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. – Для участі в бієнале ми запросили не лише представників районів, а й туристичні агентства, керівники яких дадуть професійну оцінку представленим напрямам. Сьогодні нам необхідно розробити програму, яка дозволить перетворити історичні цінності регіону в туристичний продукт. Робота повинна бути побудована таким чином, щоб ми мали можливість не тільки репрезентувати Харківщину, а й заробити гроші для районів області.
   Дійсно, в багатьох країнах світу туризм є одним із серйозних важелів економіки. Саме тому на Слобожанщині також потрібно розвивати цю справу. Але поки що чимало туристичних агентств не зацікавлені працювати в області, а роблять ставку на закордонні туристичні маршрути. Та приємно те, що існують і патріоти рідного краю. Серед них – керівник туристичної агенції «Апро. Тур» Таліна Коваленко. Вона розповіла, що їй подобається організовувати туристичні подорожі на Слобожанщині, адже тут багато мальовничих куточків та історичних пам’яток. Звичайно, їй хотілося б, щоб маршрутів ставало дедалі більше і тоді, безумовно туризм отримає новий поштовх у своєму розвитку, тим більше, що через два роки у нас відбудеться футбольна фієста Євро–2012. І до цього часу потрібно належно підготуватися, аби продемонструвати гостям красу Слобожанщини.
   Одним із традиційних туристичних маршрутів на Слобожанщині, який користується великим попитом, є Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди, розташований у будинку поміщика А. І. Ковалівського, «першого й останнього друга» Григорія Савича в Сковородинівці.
   А ось садиба зеленого туризму «Вороння слобідка», що в селі Мелихівка Нововодолазького району, – доволі новий туристичний маршрут. Ініціатор його створення – голова Нововодолазької районної ради Олег Агапов. Тут на відвідувачів очікує насичена програма: відвідини заповідника «Чаплі», катання на конях і пригощання смачними стравами. Слід зазначити і те, що цей проект свого часу виграв Всеукраїнський конкурс з розвитку туризму.
   Дизайнер Наталія Скриннік розповіла про красоти Красноградського району, де також є чимало цікавого – це і залишки Красноградської фортеці, і місцевий краєзнавчий музей П. Д. Мартиновича, і екскурсії в ПАОП «Промінь», яке очолює Герой України Іван Гулий. Тут можна познайомитися з передовими технологіями, застосованими як в тваринницькій, так і в рослинницькій галузі сільгоспвиробництва. У найближчих планах в Красноградському районі планується впровадити нові маршрути, зокрема, це тунелі від фортеці і місця, де свого часу затонули козацькі чайки.
   Начальник управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов зазначив, що вже визначені пілотні туристичні маршрути, які готові для практичної реалізації. І це буде набагато більше тих п’яти маршрутів, які репрезентовані у програмі підготовки до фінальної частини Євро–2012. Словом, потрібно ще активніше розвивати туризм на Слобожанщині, і це обов’язково дасть свої позитивні результати, у тому числі – в економічному плані.


Источник: http://www.slk.kh.ua/view_post.php?id=5506
Категория: Туристические заметки | Добавил: Admin (09.05.2011) | Автор: Ігор Тесло
Просмотров: 1414 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 1
1 НЮША  
Якщо чесно, то жодного разу я не чула, щоб хтось з мешканців нашого містечка Красноград згадував про вищезазначені тунелі!!!!! Це для мене дуже велика новина!!!!!!! Хотілося б побачити цей тунель, де "свого часу загинули козацькі чайки"!!! surprised
Ответ: Помнится года так 3 назад, на форуме красноградского сайта про туннели гутарили...

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:

Поиск

Друзья сайта
  Помните нас!Неизвестные герои
  проект систематизации учетных данных и документов о погибших воинах во Второй Мировой войне и последующих конфликтах.ПОБЕДИТЕЛИ — Солдаты Великой Войны
  Подвиг НародаПобеда 1945
  СОЛДАТ.РУУкраинская линия
  Памяти героев І Мировой войныПервая мировая война, 1914–1918гг.
  Неофициальный сайт Краснограда
  Новая ВодолагаВолчанск (Украина)
  Жертвы политического террора в СССРПамять народа

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


© 2007 - 2018 "Staroverovka"